
Na wstępie, nikt nas tam nie zapraszał, nikt nam za to nie zapłacił, po prostu byliśmy głodni i chcieliśmy zjeść dobre śniadanie gdzieś poza domem. Chęć zweryfikowania opinii znajomych na temat Zielonej Werandy, zachęciła nas do odwiedzenia tego miejsca. Z perspektywy czasu można powiedzieć że była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy wtedy podjąć, ale o tym już w dalszej części.